Dom Wczasowy VIS w Jastrzebiej Górze jest calorocznym obiektem wypoczynkowym z bogata tradycja. Modny, elegancki, o europejskim standardzie, zaledwie trzysta metrów od morskich plaz Baltyku. Profesjonalna obsluga, wysoka jakosc uslug, wyposazenie, niepowtarzalny klimat, wspaniala kuchnia, to nasze najwieksze zalety. Ale to i tak nie wszystko. Musimy przyznac, ze naszym najwiekszym atutem jest polozenie - w jednym z najpiekniejszych miejsc
w Polsce.


Galeria (kliknij aby powiększyć)

Pokoje:
Oferujemy Państwu 114 wygodnie i nowocześnie wyposażonych pokoi jedno, dwu i trzy osobowych,
w tym 78 pokoi z balkonami - o podwyższonym standardzie. Kompleksowe wyposażenie i usługi. Gwarantujemy właściwe warunki do wygodnego wypoczynku. Wybrane pokoje objętą są strefą dla niepalących.

Apartamenty:
Oferujemy Państwu 15 komfortowo i nowocześnie wyposażonych apartamentów. Apartamenty VIS zapewniają świetne warunki zakwaterowania i pełen komfortu pobyt dla dwóch do czterech osób. Pokoje są nowocześnie urządzone i wyposażone w sposób zapewniający swobodny wypoczynek. Doskonale sprawdzają się podczas dłuższego urlopu jak i w czasie „weekendu nad morzem”.

Pokój 1-Osobowy Pokój 2-Osobowy Pokój 3-Osobowy Apartament Aneks Kuchenny Balkon Kawiarnia Klimatyzacja Konferencje Internet Parking Przyjęcia Restauracja Przyjęcia Restauracja Sauna Siłownia Śniadanie Solarium Telefon Telewizor Wesela Wypoczynek
Restauracja:
Restauracja w Domu Wczasowym VIS dysponuje ponad 250 miejscami. Dla naszych Gości przygotowujemy śniadania, obiady, kolacje i obiadokolacje. Serwujemy wyśmienite posiłki kuchni polskiej i europejskiej.

Oberża biesiadna:
Oberża dysponuje ponad 200 miejscami. Szczególnego uroku nabiera wieczorem. Rozświetlona i otoczona zielenią tworzy niepowtarzalną atmosferę do dobrej zabawy.


Kawiarnia i pub:
Wiemy jak ważna jest atmosfera lokalu, dlatego naszą Kawiarnię i Pub urządziliśmy bardzo starannie. W klubowym klimacie można zapomnieć o bieżących sprawach, skupić się na tym co najważniejsze i długich rozmowach.

Konferencje:
Na duże spotkania konferencyjne proponujmy naszą salę konferencyjną, profesjonlanie wyposażoną i mogącą pomieścić do 200 osób. Więcej informacji o sali konferencyjnej.


Wesela:
Wesele jest uroczystością, którą zapamiętuje się na całe życie. Dobra organizacja jest podstawą udanego przyjęcia weselnego. Dbamy o przebieg i dopilnowanie szczegółów związanych
z właściwym przebiegiem przyjęcia. Decydując się na nasze usługi pozwólcie Państwo wyręczyć się w trudach organizacji
a gościom weselnym i sobie zapewnicie niezapomniane chwile
i doskonałą kuchnię.

Imprezy okolicznościowe:
Organizujemy chrzciny, przyjęcia komunijne, imieninowe lub urodzinowe, bankiety, rocznice rodzinne i spotkania dla dzieci. Powierzając nam nadzór i organizację nad uroczystością zapewniasz swoim gościom obsługę na najwyższym poziomie. Chcemy, aby spełniły się wszelkie Państwa marzenia
i oczekiwania!


Odległości:
 • Władysławowo
 • 9 km.
 • Jastarnia
 • 30 km.
 • Hel
 • 42,5 km.
 • Puck
 • 19 km.
 • Gdańsk
 • 75 km.
 • Rewa
 • 52 km.

  Kontakt:
  Dom Wczasowy "VIS"
  ul. Królewska 5
  84-104 Jastrzębia Góra
  Tel. (58) 674 96 01
  Tel. (58) 674 95 84

  E-mail: biuro@visjastrzebia.pl
  www.visjastrzebia.pl
  Copyright © Ogólnopolski System Ofert Wizualnych 2011 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone